40’tan fazla ülkede milyonlarca kişinin tercih ettiği Mosquitan ürünleri, İtalyan menşeili olup, Larus Pharma Srl tarafından üretilmektedir. Larus; 1994’ten bu yana özellikle çocukların güvenle kullanabileceği esansiyel yağ içeren doğal ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Mosquitan / Cer8 markası ile haşere kovucu pazarında Avrupa lideri, dünya çapında ise üçüncü en büyük firma konumundadır. Patentli mikrokapsül teknolojisi sayesinde altı saat boyunca sineklere karşı doğal koruma sağlayan çevre dostu Mosquitan Bant, Mamsel İlaç işbirliği ile Türkiye’de pazara sunulmuştur.

Mamsel İlaç, Türkiye'nin bir numaralı ilaç dağıtım kanalı olan Selçuk Ecza Holding'in bir yan kuruluşu olarak 1991 yılında kurulmuştur. Bebek beslenmesi ve sağlıklı toplumlar yetiştirilmesi yönünde yenilikçi ürünleri Türk ilaç pazarına kazandırmış bir firmadır. Mamsel İlaç, sahip olduğu satış ağıyla doktorlar, diyetisyenler, eczacılar ve yardımcıları, hemşireler ve ebeler gibi sağlık profesyonelleri; tıpla ilgili diğer meslek grupları ve Türk halkına her zaman en üstün hizmeti ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Mamsel İlaç, pazara sunduğu ürünlerle toplum sağlığının korunmasını ve çeşitli hastalıkların doğal mekanizmalarla tedavisinin sağlanmasını amaçlamaktadır. İnsan sağlığı, çevre koruma politikaları, müşteri memnuniyeti, üstün kalite ve etik kuralları çerçevesinde başta çocuklar olmak üzere tüm ailenin güvenle kullanabileceği doğal ve etkili ürünleri pazara sunmaya özen göstermektedir.

 

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR

%100 DOĞAL İÇERİKLİ FORMÜL