MOSQUITAN

NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

01

GÜVENLİ VE ETKİLİ

Mosquitan ürünleri İngiltere, İtalya ve Almanya’daki üç farklı akredite laboratuarda dermatolojik teste tabi tutulmuştur. Ürünlerin iritasyon ve sensitizasyon yaratmadığı onaylanmıştır. Sprey formu nikel testine haizdir. Tüm Mosquitan ürünlerinin stabilite testleri mevcuttur. Raf ömrü sonun kadar etkinliği güvence altındadır.

02

ESANSİYEL YAĞLAR

Mosquitan ürünleri tamamen doğaldır. İçeriğindeki esansiyel yağlar; ait olduğu bitkinin özü, yapısı, kokusu bozulmadan tamamen doğal yollarla elde edilmiştir. Üretim aşamaları esnasında biyolojik faydaları korunur.

03

TÜM AİLE İÇİN KORUMA

Mosquitan ürünleri DEET gibi insektisitler, kimyasallar ve pestisitleri içermez. Vücut kitle endeksi ve bağışıklık sistemi düşük olan çocuklar ile yaşlılar, allerjik hastalıkları olan bireyler ve diğer hassas populasyonlar için uygundur. Emilim ya da solunum yoluyla dolaşıma girmez. Toksik etki yaratmaz. Yan etkisi yoktur. Tüm ailenin kullanımı için güvenlidir.

04

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ

Mosquitan Bant’ın formülünde bulunan farklı esansiyel yağlar koagulasyon teknolojisi ile birleştirilerek mikroenkapsüle edilmiştir. Patentli mikrokapsül teknolojisi sayesinde kapsül kırılmadığı takdirde ürün aktive olmaz. Mosquitan Bant’ın raf ömrü yoktur. 4 ila 6 saat boyunca 1m2’lik alanda etkin koruma sağlar.

05

ÇEVRE DOSTU ÜRÜN

Mosquitan çevre dostu ürünleri, %100 geri dönüştürülmüş kağıttan üretilmiş ambalaja ve yapışkan kartona sahiptir. Bantların bulunduğu zarflar biyoplastik olup %100 biyolojik olarak parçalanabilir ve kompostlanabilir özelliktedir.

06

VÜCUDA GİYİLEBİLİR BANT TEKNOLOJİSİ

Mosquitan Bant vücuda giyilebilir teknolojisi sayesinde kullanıcı dostudur. Mobilya, tekstil ürünleri ya da doğrudan cilde tatbik edilebilir. Bebek arabası, yatak başlığı, tişört, ayakkabı gibi sonsuz ve sınırsız seçenek sunar. Kolay taşınabilir, pratiktir ve hoş kokuludur.